Lütfen bekleyiniz ESB PARK

HAKKIMIZDA

ESB PARK ile aklınız sadece seyahatinizde!

Esenboğa Havalimanı yolunda bulunan ESB PARK, Esenboğa Havalimanı’nı kullanan tüm yolculara önemli ayrıcalıklar sunmaktadır.

Esenboğa Havalimanı’na sadece 2 dakika uzaklıkta bulunan ESB PARK, 20.000 metrekarelik bir alan üzerine kuruludur ve 850 araçlık kullanım imkanı ile tüm sınıflardaki araçların konaklaması için uygun dizayn edilmiştir.

ESB PARK’ın geniş kullanım alanı sayesinde aracınızın anahtarı her zaman sizde kalır. Otoparkımıza döndüğünüzde aracınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ESB PARK’ın, ücretsiz servis (shuttle) imkânından faydalanabilirsiniz. Seyahat dönüşü bizi aradığınızda, Esenboğa Havalimanı’ndan aracınıza kadar ücretsiz ulaşımınızı sağlarız.

İşinin ehli, güler yüzlü personelimiz ile otoparkımızda bulunan araçların fiziki kontrollerini sürekli yapmaktayız. Ayrıca ESB PARK’ta, 16 farklı noktada bulunan gece görüşlü kameralarımızla araçlar 24 saat kayıt altındadır.

Otoparkımız engelli misafirlerimiz için uygun dizayn edilmiştir; rahatlıkla otoparkımızı kullanabilirsiniz.

Dilerseniz ESB PARK’ta uçağınızı beklerken, lobimizde ücretsiz ikramlarımızdan tadabilir; lobide bulunan uçuş takip ekranından bilgi alabilirsiniz.

Seyahatinizden döndüğünüzde, otopark ücretini aracınızdan inmenize gerek kalmadan kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ya da nakit ödeme seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

ESB PARK’ta aracınızın konaklama ücreti, her 24 saat için sadece 39 TL’dir.

ESB PARK’ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.